Kurallar

STORIKA NETWORK SUNUCUSUNA KAYIT SOZLEŞMESİ

Web sitemiz uzerinden (www.storikanw.net) kayıt olan ve şu anda kayıtlı olan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sunucunun Mojang AB veya minecraft.net ile hiçbir bağlantısı yoktur.KULLANICI KAYITLARI


1.1 Storika Networke kayıt olan bütün kullanıcıların şifreleri SHA256 özel şifreleme metoduyla şifrelenmektedir. 3. şahıslar tarafından bu şifrelere kimse erişemez. 

1.2 Kayıt olurken girdiğiniz e-posta hesabınız hesap güvenliği açısından size yardım sağlayacaktır. Yanlış girilmesi, eksik girilmesi kullanıcının hatasıdır.

1.3 180 gün içerisinde girilmeyen bütün hesaplar sistem tarafından otomatik bir şekilde silinebilir.

1.4 Kullanıcı şifresini başka kullanıcılarla paylaşması durumunda hesabının güvenliğini riske attığını kabul etmiş sayılır. 

1.4.1 Kullanıcı www.storikanw.net adresine kayıt olduğu şifresi ile başka bir sitede giriş yaptığı takdirde, şifresinin güvenliğinin riske atıldığını peşinen kabul eder.

1.5 Storika Network'e kayıt olan her kullanıcı e-posta bilgilerini doğru vermek zorundadır. Aksi halde bu sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap yasaklanabilecek, kapatılabilecektir.

1.6 Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Storika Network sorumlu tutulamaz.SORUMLULUKLAR


2.1 Storika Network, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkına ve her zaman saklı tutma hakkına sahiptir.  

2.2 Storika Network, kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.  

2.3 Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde gerekli cezai işlem yapılacağını bildiğini kabul eder.

2.4 Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.  

2.5 Kullanıcı, oyun içindeki faaliyetlerinde kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda yetkililer bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir ve/veya yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.  

2.6 Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

2.7 Kullanıcılar oyun veya site içerisinde nakit veya kredi karşılığında herhangi bir takas gerçekleştirmeye çalışamaz. Kredi gönderme seçeneği sadece karşısındaki kişiye hediye olarak verilebilir. Kredi gönderen kişi gönderdiği kredi karşılığında oyun içi eşya, para veya hizmet almayacağını kabul eder. Nakit para veya site kredisi karşılığında oyun içi eşya, para veya hizmet alımı/satımı yapamaz. Bu durumun tespiti halinde kullanıcılar sınırsız uzaklaştırma alabilir.

2.8 Sunucuda bulunan herhangi bir yetkili ve/veya kullanıcıyı şikayet etme veya dava etme hakkınız yoktur.FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI


3.1 Storika Network sunucusunda yer alan bilgiler, eklentiler, haritalar hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Storika Network'ün eklentilerinin, haritalarının, site dosyalarının kopyalanması söz konusu dahi edilemez.GİZLİLİK


4.1 Storika Network, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; e-posta adresi, şifre bilgisi (şifre bilgisi yetkililer tarafından da görüntülenemez), kredi yükleme işlemleri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

4.2 Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.  MÜCBİR SEBEPLER


5.1 Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.  SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK


6.1 Bu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER


7.1 Storika Network, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.  KASITLI ZARAR VERME


8.1 Storika Network'e 3. Parti yazılım veya programlarla, sanal sunucularla zarar vermek yasaktır. Bunları yapan kişiler Türk Ceza Kanunu'nun 5237 sayılı 244. Maddesi gereğince yapan kişi/kişiler cezalandırılacaktır. (http://www.turkhukuksitesi.com/mevzuat.php?mid=5192)DELİL SÖZLEŞMESİ


9.1 Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda taraflar’ın kullanıcı adı, şifre, ip kayıtları ile ve bilgisayar kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.  ÖZEL SEBEPLER


10.1 Kullanıcı sunucu içerisinde kullandığı 3. parti programlar (Hile) ile sunucudan sınırsız uzaklaştırma cezası alabilir ve kayıt olduğu bütün diğer hesapları askıya alınabilir. 

10.2 Kullanıcı sunucu içerisinde yazdığı küfür, hakaret vb. gibi söylemlerden dolayı sınırsız uzaklaştırılabilir ve kayıt olduğu bütün diğer hesapları askıya alınabilir. Kullanıcı, Storika Network yetkilileri hesabınızı sildiği zaman itiraz etme hakkınız yoktur.  

10.3 Storika Network yetkilileri gerekli durumlarda hesaplara istediği süre kadar el koyma hakkına sahiptir. Kullanıcı bu duruma itiraz edemez.

10.4 Alınan VIP üyeliklerde oluşabilecek sorunlardan dolayı kullanıcı Storika Network yetkililerini dava etme hakkına sahip değildir!

10.5 Oyun içinde bulunan bütün eşyalar, satın alınan eşyalar, özellikler tamamen Storika Network malıdır. Kullanıcıların bunlarda her hangi bir hakkı yoktur, istenildiği zaman el koyulabilir.KREDİ YÜKLEME ŞARTLARI


11.1 Yüklenen her kredi bir bağıştır. Kullanıcının yüklediği her kredinin karşılığında eş değer miktarda(etkinliklerde bu miktar artabilir) site kredisi hesabına eklenir.

11.2 Kullanıcı bağış gönderdiği zaman bu bağışının iadesi söz konusu dahi değildir.

11.3 Kullanıcının bağış atarken kullandığı bilgiler tamamen saklıdır.

11.4 Kullanıcın hesabındaki kredilere gerektiği zaman yetkililer el koyabilir.

11.5 18 yaşından küçük olan kişiler sadece aileleri ile birlikte kredi yükleme işlemi yapabilirler. Aksi taktirde Storika Network sorumlu tutulamaz.

11.6 Mobil/Kredi Kartı ile yükleme yapılırken telefonunuza bankanız ve operatörünüz tarafından gelen onay mesajını onayladıktan sonra krediniz yüklenir. Siz onay vermediğiniz sürece paranız hesabınızdan kesilmez.GERİ İADE KOŞULLARI


12.1 Alınan bir ürünün geri iadesi ya da değişimi yoktur.

12.2 Storika Network satın alınan ürünü teslim etmek zorundadır. Eğer ürün ulaşmazsa, kullanıcı tarafından yeni bir destek talebi oluşturarak, sorunu yetkililerin çözmesi sağlanır.


"Bu sözleşme BETACRAFT.ORG sitesinden alıntıdır ve içerdiği maddeler Storika Network sunucusu ve oluşumları içinde geçerlidir."